Most már megterítheti a születésnapi bulit minden kis dinoszaurusz imádónak. Ezek a kis cukorkás díszítések tökéletesen alkalmasak torta vagy sütemény díszítésére. A csomagban 6 színes dísz található dinoszauruszok formájában.
Porcukor, víz, keményítő, tojásfehérje, színezékek: E100, E120, E153, E133, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav (E330).
| Allergének | tojás |
| Energiaérték kJ | 1447 kj |
| Energiaérték kcal | 345,8 kcal |
| Zsírok | 0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrátok | 84 g |
| - ebből cukrok | 74 g |
| Fehérje | 2 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Olaszország
| Színes | mix |
| Kategóriák: | Ehető díszes motívumok |
| Dinoszauruszok | |
| Gyártó | Decora |
| EAN | 8024622072162 |
| Termékszám | 0500428 |